Rehabilitasyon Merkezleri Programı

1000,00 TL.

 1. Programı Hemen Satın Alabilir veya Bilgisayarınıza İndirip Test Edebilirsiniz. 
 2. Destek Hattımızdan Ücretsiz Eğitim veya Kurulum Talebinde Bulunabilirsiniz.
 3. Lisans Süresi : Süresiz ( Ömür Boyu )
 4. Güncelleme Süresi : Süresiz ( Ömür Boyu )
 5. 1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek.

Rehabilitasyon Merkezleri Otomasyonu

Program Server/Client çalışma sistemine uyumlu olarak yazılmıştır.Ağ üzerinde çoklu kullanıma müsaittir.
Veritabanı olarak Firebird Sql Server kullanılmıştır.
Kurum doktorları sakinlerin sağlık bilgilerini bilgisayar ortamında takip edebilir onlara yapılan tedavileri, anamnez bilgilerini, şikayetlerini v.b. bilgilerini kaydedebilirler.
Her sakin için bir defa sakin kayıt kartı açılarak kimlik bilgileri ve lazım olabilecek bazı özel ve genel bilgileri kaydedilerek istenildiği zaman bu bilgilere ulaşılabilir.
Sakinlerin muayene kayıtlarına istenen laboratuar ve röntgen tetkik işlemleri kaydedilebilir.
Sakinlerin periyodik muayeneleri randevu sistemine kaydedilerek zamanında ve programlı bir şekilde sağlık durumları takip edilebilir. İstenilen gün kadar önce alarm verilmesini sağlayarak periyodik muayenelerinizi ve randevularınızı unutmazsınız.
İstenilirse birden fazla doktorla ve birden fazla branşla çalışılabilir.
Birkaç tıklama ile sakinlere bilgisayar ortamında reçete yazılabilir, bunlar saklanabilir ve yazdırılabilir.
Radyoloji tetkiklerine tanımlanacak rapor kalıpları sayesinde çok hızlı ve seri bir şekilde rapor düzenlemeleri yapılabilir ve çıktılanabilir.
Laboratuvar tetkikleri seri ve hızlı bir şekilde programa girilerek sonuçlandırılır ve çıktılanabilir.
İstenirse sakinlerin velilerine, ister bir tanesine istenirse de tümüne tek bir tıklama ile e-mail gönderilebilir.
Programın alarm ve hatırlatma modülü günlük işlerinizin karmaşası içinde bir asistan gibi kullanılabilir.
İstatistik modülü ile gelişmiş ve zengin istatistikler çıkarılıp çıktı alınabilir.
Kullanıcı tanımlama bölümünde yetkilendirme yapılarak kullanıcıların program üzerinde izin verildiği kadar tasarruf etmelerine olanak sağlanabilir.
Programın her anında raporlama yapılabilir ve bunlar yazıcıdan çıktı olarak alınabilir.
Sakinlerin ziyaretçi kayıtları program tarafından tutulabilir, bunlar çıktılanabilir. Ziyareti şleminin devam edip etmediği programdan takip edilebilir ve değişik sorgulamalar ile ziyaret kayıtları listelenebilir. Formlar yazıcıdan çıkartılabilir.
Sakinlerin kurum içi ve dışı izinleri aynı ziyaret kayıtlarında olduğu gibi program vasıtasıyla takip edilebilir, program üzerinden izin formu çıktılanıp yazdırılabilir.
Sakinlerin kullandığı ilaçlar programa kaydedilebilir.İlaçların bitmesine istediğiniz gün kala alarm vermesini sağlayabilir ve ilaçların bitmeden temin edilmesi yolunda programdan faydalanabilirsiniz.
Programın her anında raporlama yapılabilir ve bunlar yazıcıdan çıktı olarak alınabilir
Programda bazı bilgiler parametriktir ve bir kez girilir.Bundan sonra o bilgiler klavyeden girmek yerine seçerek veri girişi yapılır.
Veriler yedeklenebilir ve istendiği anda istenilen yedeğe dönülebilir.
Gelişmiş arama sistemiyle kayıt sayısı ne kadar çok olursa olsun aranan kayda en kısa zamanda ulaşılır. Türkçe karakter kullanmak serbesttir.
Programın her aşamasında kullanılan mesajlar ile kullanıcı bilgilendirilerek hata yapması önlenmektedir.
Sakin kayıtlarına resim eklenebilir.
Özel merkezler sakinlerin ödeme ve borç alacak durumlarını ön muhasebe modülü
ile takip edebilirler.
Programın renkleri istendiği şekilde ayarlanabilir, hazır temalar kullanılabilir, sonra istenirse orijinal renk ve temalara dönülebilir.
Programdaki veriler tek tıklamayla web sayfası, word sayfası, excel sayfası olarak kaydedilebilir, istendiği şekilde düzenlenebilir, her türlü arama ve sorgu sonucu bu formatlarla çıktılanarak, yazıcıdan döküm alınabilir.
Program 20 kayıtlık sınırlama ile gelmektedir. 20 kayıttan sonra programa kayıt girişi durdurulmaktadır.
Programı sınırsız tam sürüm olarak kullanabilmeniz için lisans formunda ve aşağıda yazılı bulunan mail adresine adınız, soyadınız, irtibat kurabileceğimiz bir telefon veya mail adresi, alacağınız programın adını, (bu program için KlinikSoft Rehabilitasyon Merkezleri Otomasyonu yazmanız yeterlidir.) programın ürettiği (lisans formunda yazan seri numaraları)seri numaralarını ve sitemizde yayınlanan banka hesaplarından herhangi birine program bedelini yatırdığınızı belirten bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mailiniz bize ulaşır ulaşmaz tam sürüm lisans numaraları belirttiğiniz mail adresine gönderilecektir. Buna gerek olmamakla birlikte programın CD’sini de isteyen müşterilerimize program CD’ si de kargo ile gönderilir. Tüm bu konularda görüşmek ve bilgi almak için bize mail atabilirsiniz.

1 Yorum
 1. Hatice AÇAR dediki:

  İndemSoft'a Teşekkürler.... KlinikSoft Rehabilitasyon Merkezleri Otomasyonu, ihtiyacımıza ve amacımıza yönelik gayet açık ve net bir program.Sorunlarımıza hızlı bir şekilde cevap bulabildiğimiz, gerek satın alma aşaması, gerekse teknik destek ve kullanımıyla alakalı problemlerimize hemen çözüm üreten sisteme ve çalışanlarına teşekkür eder saygılar sunarız. Hatice AÇAR SHÇEK Çalışanı Şabanözü Rehabilitasyon Merkezi ÇANKIRI

Yorum yazın

Programı Kullanan Bazı Referanslarımız
 • Çankırı Şabanözü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi(Rehabilitasyon Merkezleri Otomasyonu)
  Şabanözü ÇANKIRI 0 544 533 18 18 (Serhan Bey)

 • Evimiz Sosyal Hizmetler Tic. Ltd.Şti.Rehabilitasyon Merkezleri Otomasyonu)
  Ümit Mah. 2526. Sokak No:28 Ümitköy Çankaya ANKARA