OSGB ve İSG Programı

0,00 TL.

 1. E-Reçete ve E-İmza Entegrasyonu ile tam uyumlu
 2. Programı Hemen Satın Alabilir veya Bilgisayarınıza İndirip Test Edebilirsiniz. 
 3. Destek Hattımızdan Ücretsiz Eğitim veya Kurulum Talebinde Bulunabilirsiniz.
 4. Lisans Süresi : Süresiz ( Ömür Boyu )
 5. Güncelleme Süresi : Süresiz ( Ömür Boyu )
 6. 1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek.

İş Sağlığı ve Güvenliği Modülü

E-Reçete ve E-İmza Entegrasyonu ile tam uyumlu

Firma Takibi

Hizmet vermiş olduğunuz tüm firmaların cari hesaplarıda dahil olmak üzere, tüm bilgilerini ve ilgili süreçlerini kaydedebilir, istediğiniz zaman hızlı bir şekilde bu bilgilere ulaşabilirsiniz.Firma kartını açtığınızda tek ekranda o firmayla ilgili yapılan tüm işlemleri görebilirsiniz.

Kasa ve Cari Hesapları

Tüm firmaların cari hesaplarını basit bir şekilde takp edebilir, ekstreler hazırlayabilir, ödeme ve borçlanma akışlarını görebilirsiniz.Aynı zamanda nakit akışlarınızı da kasa hesaplarından takip edebilir, dökümler alabilirsiniz.

SMS ve Mail Gönderimi

Çalışmış olduğunuz firmalara mail ve SMS ile gerek bilgilendirme gerekse de hatırlatma ve uyarı mesajları nı isterseniz tek tek, isterseniz de toplu olarak tek tuşla gönderebilirsiniz.

Yetkilendirme ve Kullanıcı Tanımları

Sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayabilir, bu kullanıcıları yetkilendirerek personeller arasında kolaylıkla yetki dağılımı yapablirsiniz.

Risk Analizi

Risk analizleri ile ilgili kalıp sorular tanımlayıp, çalıştığınız firma içn Risk Analiz Raporu oluşturuken bu oluşturmuş olduğunuz kalıp sorulardan istediklerinize "çek" işareti koyarak rapora ekleyebilir, istemediklerinizi de çıkartabilirsiniz.Dolayısıyla bir firmanın Riİsk Analiz Raporu'nu çıkarmak için ofis dosyalarıyla boğuşmak zorunda kalmaz, tek tıkla rapor oluşturabilir, dilediğiniz zaman bu raporlara tekrar ulaşıp istediğiniz düzenlemeleri yaparak tekrar çıktılayabilirsiniz.

Fiyat Teklifleri

Program firma çalışan sayıları, iş kolu, NACE kodu v.b. krtiterlere göre otomatik olarak fiyat teklifleri hazırlayabilir.Sonrasında dilerseniz olduğu gibi, dilerseniz de programın hesapladığı fiyatları revşe ederek tek tıkla fiyat teklifleri oluşturabilir ve print alabilirsiniz.

Süreç Takibi

Firmalarla ilgili çalışmaların hangi aşamada olduğunu değişik kriterlere göre takip edebilir, bütün bu takip aşamalarına göre sorgulama yaparak en ince detayların bile gözden kaçırmazsınız.Örneğin Fiyat Teklifi Verilmiş Cevap Beklenen firmaları getir, ya da Faturalandırılma aşamasında olan firmaları getir gibi sorgularla iş süreçlerini kontrol altında tutabilirsiniz.

Ajanda

Çalışanlarınıza program içindeki ajanda modülü sayesine planlamalar yapabilir ve tüm personelin ortak bir sinerjiyle çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

İş Emirleri

Tüm birimler birbirlerine görev emri tanımlayabilir ve bu görevlerin yerine getirilme aşamalarını takip edebilirler.Örneğin bir kullanıcı programını açtığında otomatik olarak kendisine tanımlanan görevler ekranında düşer ve bu kayıt görev veren tarafından görevin yapıldığı tespit edilip kapatılana kadar ekranda kalır.Görevi alan yine bu ekrandan görevle ilgili sorusu veya aıklaması varsa girebilir.Böylelikle tüm görevler tarih ve saat bilgisi ile sonlandırılana kadar kayıt altına alınabilir ve olası aksaklıkların kayıt altına alınarak daha hızlı bir çözüme kavuşturulması sağlanabilir.


Süreli Hizmetler ve İlk Yardım Eğitimleri

Firmalara vermiş olduğunuz süre ile sınırlı hizmetlerin ve ilk yardım eğitimlerinin kayıtlarını tutabilir ve bunları raporlayabilir, vermiş olduğunuz sertfifikaları program üzerinden yazdırabilirsiniz.

Raporlama, Sertifika ve Fiyat Teklifleri Özelleştirme(Özelleştirilebilir Raporlama Sistemi)

Program üzerinden yazdıracağıız her türlü rapor, fiyat teklifi ve sertifikalaı kendi isteğinize ve firmanıza göre özelleştirebilir, sınırsız taslak oluşturabilir ve çıktı alırken bu taslakları kullanabilirsiniz.

 Ağda Kullanım

Programımız ağda birden fazla bilgisayarda ortak kullanıma müsait bir yapıdadır.

 

İşyeri Hekimliği Modülü

 1. Her çalışan için bir defaya mahsus hasta kayıt kartı açarak sonraki tüm işlemlerini bu kart üzerinden yürütebilirsiniz.
 2. İşyeri hekimleri çalışanları diğer sağlık kuruluşlarına sevk edebilir, bu sevk kayıtlarını sonlanana kadar takip edip kayıt altına alabilirler.
 3. Hastalarınıza normal muayene kaydı açarak şikayetlerini, fizik muayene bulgularını, düşüncelerinizi ve kararınızı yazabilirsiniz.
 4. Açtığınız muayene kaydına ait olarak reçete yazabilir, yazıcınızdan print alabilirsiniz.
 5. Hastanıza eğer yapılmışsa laboratuar ve radyoloji tetkiklerini kaydedebilir ve bunları raporlayabilirsiniz.
 6. Eğer hastanıza istirahat raporu ve/veya bir başka sağlık kuruluşuna sevk ediyorsanız bunları kaydedebilir ve istediğiniz an bunları görüntüleyebilirsiniz.
 7. Tek tuşla bir hastanızın daha önceki gelişlerini, bu gelişlerinde neler yapıldığını, hangi teşhis koyulduğunu ve muayene sonucunu görüntüleyebilirsiniz.
 8. Tek tuşla muayene kaydının tüm aşamalarını ve bilgilerini içeren epikriz formunu görüntüleyebilir ve print edebilirsiniz.
 9. Hastanıza işe giriş muayenesi açarak program tarafından oluşturulan bilgi kutucuklarını doldurup müteakiben tek tuşla Ağır Ve Tehlikeli İşlerde Çalışacaklara Ait
 10. İşe Giriş / Periyodik Muayene Formunu görüntüleyip print edebilirsiniz.
 11. Olası iş kazası ve meslek hastalığı durumlarında program tarafından istenen bilgileri girerek iş kazası ve meslek hastalığı kaydı oluşturup, tek tuşla resmi iş kazası formunu print edebilirsiniz.
 12. Çalışanlarınız için aşı takvimleri oluşturup onları takip edebilirsiniz.
 13. Muayene kayıtları, sevk kayıtları, istirahat raporları, aşı kayıtları, iş kazası ve meslek hastalıkları kayıtları v.b. programa girilen her türlü veriler üzerinde tek tuşla istatistiki çıkarımlar yapabilir ve kolaylıkla bunları print edebilirsiniz.Alabileceğiniz bir çok rapordan birkaç tanesini örnek verecek olursak;

      --Yeni işe girişlerin aylara göre dağılımı…

      --Yapılan sevklerin departmanlara göre dağılımı…

      --Verilen istirahat raporlarının teşhislere göre dağılımı…

      --İş kazalarının departmanlara göre dağılımı…

      --Yazılan reçetelerin ilaç isimlerine göre dağılımı…

      --Ve daha bir çok kritere göre alınan yüzlerce rapor… sayılabilir.    

 

 1. Birden fazla hekim aynı işyerine kendi kayıtlarını yapabilir.
 2. Bir hekim aynı programla birden fazla işyerini birbirine karıştırmadan aynı program üzerinde takip edebilir.
 3. Çalışanlarınızın tümüne toplu mail ve/veya SMS gönderebilirsiniz.
 4. Programın alarm ve hatırlatma modülünü günlük işlerinizin karmaşası içinde bir asistan gibi kullanabilirsiniz.
 5. ADMIN kullanıcısı olarak kullanıcı tanımlama bölümünde yetkilendirme yaparak kullanıcıların program üzerinde izin verdiğiniz kadar tasarruf etmelerine olanak sağlayabilirsiniz.
 6. Programın her anında raporlama yapabilir ve bunlar yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.
 7. Programda bazı bilgiler parametriktir ve bir kez girilir.Bundan sonra o bilgiler klavyeden girmek yerine seçerek veri girişi yapılır.
 8. Verilerinizi istediğiniz anda tek tuşla yedekleyebilir ve istediğiniz anda istediğiniz yedeğe dönebilirsiniz.
 9. Gelişmiş arama sistemiyle kayıt sayısı ne kadar çok olursa olsun aradığınız kayda bir saniye gibi kısa bir zamanda ulaşabilirsiniz. Türkçe karakter kullanmak serbesttir.
 10. Programın her aşamasında kullanılan mesajlar ile kullanıcı bilgilendirilerek hata yapması önlenmektedir.
 11. Hasta kayıtlarına resim ekleyebilirsiniz.
 12. Programın görünümünü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
 13. Programdaki verileri tek tıklamayla web sayfası, word sayfası, excel sayfası olarak kaydedebilirsiniz.
1 Yorum
 1. Şenay FURUNCU dediki:

  Anlaşılır ve kolay ulaşılabilirliği ile kullanmaya başladığımızdan bu güne dek sağlıklı sonuçlar elde edebiliyoruz. Teknik destek için ve emeği geçen herkese teşekkürler.Herkese tavsiye ederim. Şenay FURUNCU Coşkun OSGB çalışanı YALOVA.

Yorum yazın

Programı Kullanan Bazı Referanslarımız
 • EVRENSEL İş Sağ. ve İş Güv. Özel Eğt.Özel Sağ. Dan. Müh. Hizm. Tic. Ltd. Şti. (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Otomasyonu)
  Çaybaşı Mh. Değirmenönü Cd. İ.Güner Apt. No: 125/A Muratpaşa/ANTALYA 0242 3130027-3130097 0533 0326200

 • Uzman Bey İş Sağlığı ve Güvenliği(OSGB Otomasyonu)
  Uzman Bey İş Sağlığı ve Güvenliği Tel/Fax: 0332 512 11 42 Toptaş İş Merkezi No:5/20 Beyşehir/KONYA

 • İştıp Ortak Sağlık Güvenlik Birimi(OSGB Otomasyonu)
  İştıp Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San.Tic.Ltd.Şti.Yeni Karaman Mh.4.Kantar Sok.No=2/405 Osmangazi BURSA

 • Aritmi OSGB(OSGB Otomasyonu)
  Alaaddin Bey Mh.634 Sok. No=1/D Ayaz Plaza Nilüfer BURSA

 • Coşkun OSGB(OSGB Otomasyonu)
  Coşkun OSGB Özel Sağlık Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. Merkez Mahallesi, Yalova-İzmit Yolu Caddesi No:15/E Taşköprü / Çiftlikköy / YALOVA

 • COŞKUN OSGB ÖZEL SAĞLIK EĞITIM VE DANIŞMANLIK HIZMETLERI İTH. İHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTİ
  Merkez Mahallesi, Yalova-İzmit Yolu Caddesi No:15/E Taşköprü ÇİFTLİKKÖY YALOVA

 • Güzel Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Tic. Ltd. Şti.(OSGB Otomasyonu)
  Kurtuluş Mah. Fevzipaşa Cad. No:122/A 35800 Aliağa/İzmir Tel:05386392098