Tacir Veresiye Takibi Programı

400,00 TL.

  1. Programı Hemen Satın Alabilir veya Bilgisayarınıza İndirip Test Edebilirsiniz. 
  2. Destek Hattımızdan Ücretsiz Eğitim veya Kurulum Talebinde Bulunabilirsiniz.
  3. Lisans Süresi : Süresiz ( Ömür Boyu )
  4. Güncelleme Süresi : Süresiz ( Ömür Boyu )
  5. 1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek.

İndemSOFT Tacir Ön Muhasebe ve Ticari Otomasyon

Tacir Ön Muhasebe ve Ticari otomasyon Programımız küçük ve orta ölçekli işletmelerin, ticarethanelerin Cari Takibi, Stok Takibi, Alış-Satış, Fatura, Kasa, Banka ve Çek-Senet işlemlerini bilgisayar ortamında takibi için hazırlanmıştır. İndemSOFT Tacir programımız modern tasarımı, kişiselleştirilebilir ekranları kolay ve anlaşılır kullanımı ile iş yükünüzü hafifletecek ve size zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

İndemSOFT Tacir Ön Muhasebe ve Ticari Otomasyon programımız Basic, Standart, Gold ve Platinium olmak üzere 4 ayrı lisanslama seçeneğine sahiptir.

Programın Özellikleri

1-Cari Takibi Modülü:

Sınırsız sayıda cari kartı ekleyerek, eklemiş olduğunuz carilere borç alacak ekleyebilir, stoklu stoksuz ürün satışı yapabilir, cari borçlarını taksitlendirebilirsiniz. Cari hesap ekstresi alabilir, toplu olarak cari borç alacak raporu alabilirsiniz.

2-Alış-Satış Modülü:

Alış Satış modülünden ürün satışı yapabilir, yada almış olduğunuz ürünlerin alış faturalarını programa girebilirsiniz, alış satış ekranında alınan yada satılan ürünler otomatik olarak ürünün stok sayısını arttırıp azaltarak stok modülü ile de entegre çalışmaktadır. Aynı zamanda alış satış esnasında seçilen cariye borç alacak işlemini de otomatik olarak yansıtmaktadır. Parakende satış bölümünden cari seçmeden barkod entegrasyonu ile hızlı satış yapabilir, yapılan yatış tutarlarını kasanıza otomatik yansımasını sağlayabilirsiniz. Sattığınız ürünler için satış fişi yazdırabilirsiniz.Satış esnasında personel seçerek personel prim takibi yapabilirsiniz.

3-Taksitlendirme Modülü:

Carilere yapmış olduğunuz satışları otomatik taksitlendirebilir, vadesi geçen taksitleri sorgulayabilir, taksitlerin tahsilatını yapabilir detaylı taksit raporu alabilirsiniz.

4-Stok Modülü:

Sınırsız sayıda stok kartı ekleyebilir, eklediğiniz stokları çeşidine göre gruplandırabilir, barkodu olmayan ürünlere otomatik barkod numarası verebilir, barkod yazıcı entegrasyonu ile barkod etiketi basabilirsiniz. Ürün bazında yada toplu olarak stok hareketleri raporu alabilirisiniz

5-Kasa Modülü:

İşletmenizin nakit giriş çıkışları tutulur, birden fazla kasa tanımlayabilir, kullanıcılarınıza kasa ataması yapabilirsiniz, kasalar arası virman yapabilirsiniz, kasalarınızın bakiyelerini takip edebilirsiniz. kasa açılış kapanış işlemleri yapabilir, seçilen tarih aralığında kasa raporu alabilirsiniz.

6-Banka Modülü:

Banka hesaplarınızı tanımlayabilir, cariler yada carilerden bağımsız  gelen giden banka hareketlerinizi takip edebilir, banka hesaplarınız arası veya banka hesabından kasalarınıza virman yapabilir, detaylı banka hareketleri raporu alabilirsiniz.

7-Çek-Senet Modülü:

Çek- Senetlerinizi tanımlayabilir, Çek-Senetlerin ödeme durumunu takip edebilir, detaylı Çek-Senet raporu alabilirsiniz.

8-Fatura Modülü:

Alış Satış İade faturalarınızı takip edebilir, carilere ait birden fazla satışı tek faturada toplayabilir, lazer yada nokta vuruşlu yazılarınızdan fatura makbuz basımı yapabilirsiniz. Detaylı alış satış iade faturalarınızı raporlayabilirsiniz.

9-SMS – Email Modülü:

Sms paketi satın alarak, carilerinize borç alacak veya kampanya sms veya mailleri gönderebilirsiniz.

10-Ağ Üzerinde Kullanma (Server/Client sistemi):

Programımız Server/Client sistemi destekli olup Ağ ve internet ortamında çalışabilmektedir. Satın alacağınız ek terminal lisansları ile ağ üzerinde istediğiniz sayıda bilgisayarda çalışabileceği gibi internet üzerinden de kullanılabilmektedir.

11-Kullanıcı Tanımlandırma ve Yetkilendirme Modülü:

Program varsayılan ADMIN kullanıcısı ile gelir, ADMIN kullanıcısı tam yetkilidir.Programa sınırsız sayıda kullanıcı ekleyebilir, eklemiş olduğunuz kullanıcılara ayrı ayrı yetkiler tanımlayabilirsiniz (İzleme, Ekleme, Düzenleme, Silme, Raporlama vb.)

12-Diğer Özellikler:

Yeni güncelleme uyarısı vererek otomatik güncelleme yapma , otomatik yedekleme, kullanıcıların fatura ve rapor dizaynını kendileri yapabilmesi, barkod okuyucu ve yazıcı entegrasyonu, Personel prim takibi, Merkez bankasından otomatik döviz kurlarını güncelleme ve Hatırlatma ve alarm yöneticisi özelliklerine sahiptir.

Bu Ürün ile ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yazın

Programı Kullanan Bazı Referanslarımız