Hakkımızda

     İndemSOFT olarak 2005 yılından bu yana başta sağlık sektörü olmak üzere değişik sektörlere yazılım çözümleri sunmaktayız. Gerek paket programlar, gerekse kurumların ve kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz özel yazılımlarla sizlerin bilgi çağının gereklerine uygun bir şekilde işlerinizi digital ortamda takip etmenizi hedeflemekteyiz. Ana hedef müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde sizlere yardımcı olmak için buradayız.
     Firmamız 12.yılında siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla kurumsallaşma yolunda aldığı karar neticesinde ticari hayatına bundan sonra İndemsoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak  devam edecektir.Yazılım alanında hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik.Sizlerden gelen olumlu ve olumsuz yorumları her zaman gelişimimiz için itici güç olarak gördük.Bundan sonraki misyonumuz da, ilk günkü amatör heyecanımızı muhafaza ederek daha kurumsal bir yapıyla sizlere en iyi hizmeti vermek olacaktır.
      Bu güne kadar çözümlerimize gösterdiğiniz teveccüh için siz değerli müşterilerimize tekrar teşekkür eder, bundan sonra da birlikte daha nice on yıllarda yanınızda olmak arzumuzu bildirmek isteriz.
      Sizinde sektörel bir programa ihtiyacınız varsa, kurumunuz ve iş yeriniz için yazılım desteğine ihtiyacınız varsa bize yazın.İletişim bilgilerinizi gönderin. Size dönüş yapalım. İhtiyaçlarınızı ve önerilerinizi dinleyelim ve sizin için size özel çözümlerimizi sunalım.

Genel Müdür
indemSOFT Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti