SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Teknik Destek Hizmetleri Nasıl Veriliyor?

Teknik destek hizmetleri, fatura tarihinden itibaren 1 yıl süresince on-line ve telefon aracılığı ile ücretsiz verilmektedir. Yazılımlar hakkındaki her türlü sorunlarınızı destek@indemsoft.com adresine e-mail yazarak gün içinde çözümlü yanıtını alabilirsiniz. Dilerseniz telefon (+90 224 334 02 75) ile de sorunlarınızı iletebilirsiniz. Teknik destek hizmet süreniz dolduktan sonra destek paketlerinden birini satın alarak hizmet almayı sürdürebilirsiniz. Yazılım teknik destek hizmeti ücretlendirilmesi lisans fiyatlarına göre değişmektedir. İndemSOFT Yazılım’ a ait uzak masaüstü uygulaması ile internete bağlı olduğunuz sürece, teknik destek yetkililerimizden hızlı bir şekilde istediğiniz an yardım alabilirsiniz.

Programların Kurulumu için Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Yazılım uygulamaları öncesinde mevcut donanım yapınız incelendikten sonra firmanız için seçilen konfigürasyon doğrultusunda, gerekli tavsiye ve öneriler teknik kadromuz tarafından verilmektedir.

Yazılımlarda bize özel geliştirmeler yapılabilir mi?

İndemSoft Yazılım bünyesinde geliştirilen yazılımlarımız paket yazılımlar olmakla beraber, uygulanan projenin niteliğine göre firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özel çalışmalarında yapılabildiği yazılımlardır. İndemSoft yazılım geliştirdiği yazılımlar üzerinde değer katabilecek olan tüm geliştirme taleplerini Yazılım geliştirme havuzuna alarak planlanan güncellemelerin içinde yer verir. Bunun dışında firmalar için çok spesifik fakat olmazsa olmaz niteliğindeki geliştirme taleplerine de özel proje kapsamında cevap vermektedir.

Var olan veya herhangi bir programdan istediğimiz veriler yazılımlara aktarılabilir mi ?

Mevcutta kullanmakta olduğunuz yazılımların yada excel formatında bulunan ve İndemSoft Yazılım bünyesindeki yazılımların veritabanlarında ki alanlarla eşleşen verilerinizin aktarımları, uygulama projelerinde kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında yapılmaktadır. Bunun için özel uygulamalar yapılabileceği gibi, yazılımların aktarım modülleri sayesinde de hızlı bir şekilde gerekli aktarımlar yapılarak, size özel veritabanı ile yazılım üzerinde hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanız için gerekli olan altyapı hazırlanır.

Yeni versiyon güncellemelerinden ücretsiz faydalanabiliyor muyuz?

İndemSoft Yazılım tarafından uygulanan her yazılım projesinin, büyüklüğü ne olursa olsun ömür boyu güncelleme hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir. süre sınırı olmadan güncellemeleri extra hiçbir ücret ödemeden almaya hak kazanırlar.

Fatura, Form ve Rapor tasarımı gibi işlemler ücretli mi ?

Her hangi bir İndemSoft yazılımını satın aldığınızda 1 yıl ücretsiz destek paketi hediye edilmektedir, bu süre zarfı içerisinde form tasarım hizmetini ücretsiz alabilirsiniz, bunun dışındaki tasarım taleplerinizde dilerseniz gelişmiş tasarım arayüzü sayesinde kendiniz yapabilirsiniz.

Yazılımlara ait eğitimler nasıl veriliyor ?

Yazılımlara ait eğitimlerimiz, İndemSoft uzaktan bağlantı programlarıyla bilgisayarınıza bağlanarak on-line olarak verilmektedir.