4077 Nolu Kanun Kapsamında Mesafeli Satış Bilgilerimiz

UYARI : İlgili yasa gereği lütfen aşağıdaki sözleşme metnimizi 12 punto ve koyu fontta print ederek okuyunuz. Ayrıca; internet sitemizden alış veriş yapan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Tüketici Hakları Kanunun Mesafeli Satışlarla ilgili tüketiciye bildirmekte zorunlu olduğumuz bilgileri içerir. Ürün yada hizmetlerimizi alan müşterilerimize bu şartları taahhüt ettiğimizi ve onlarında ürünü yada hizmeti alarak yazılı şartları kabul ettiklerini kabul ederiz.

MESAFELİ SÖZLEŞMELER UYGULAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK

Madde 5 — Mesafeli sözleşmenin akdinden önce aşağıdaki bilgilerin tüketiciye verilmesi zorunlu Bilgiler

a) Satıcı veya sağlayıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve varsa diğer erişim bilgilerimiz:

indemSOFT Bilgisayar Yazılımları ve İnternet Teknolojileri - Yücel DEMİRCİOĞLU

Mustafakemalpaşa Vergi Dairesi - 12097890242
Tatkavaklı Mh. 1.Cd Y2 5G/4 Mustafakemalpaşa / BURSA
0224 334 02 75 - 0532 563 68 52
indemsoft@gmail.com

b) Sözleşme konusu mal ya da hizmetin temel özellikleri:

İlgili Ürünle ilgili Özellikler Program Özellikleri bölümünde detaylı olarak acıklanmıştır. Lütfen almak istediğiniz ürünün Program Özellikleri bölümünden bakınız. Program kutuları tasarım amaçlı görsellerdir. Programların demo ve tanıtım videoları ürün hakkında detaylı bilgi vermektedir.

c) Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dahil satış fiyatı,

Fiyat Listesi bölümünden ürünlerimiz ile ilgili fiyatlar belirtilmiştir. Bkz.

d) Satıcı veya sağlayıcının fiyat dahil tüm vaatlerinin geçerlilik süresi:

Fiyatlarımız yeni fiyat listesinin yayınlanmasına kadar gecerli olup, web sitemizde var olan fiyatları taahhüt ederiz. Diğer destek ve eğitim ile ilgili süre ve şartlar program kurulum aşamasında okutulan lisans sözleşmesinde mevcuttur.

e) Tüketicinin ödemelerinin nasıl yapılacağına dair bilgiler:

Banka havale-eft için bilgilerimiz web sitemizde vardır.

Bkz.

Ödeme kredi kartı ile online olarak ya da banka hesaplarımıza eft ve/veya havale olarak yapılabilir. Banka eft ve/veya havale ile yapılan alışverişlerde ödeme hesabımıza geçer geçmez, kredi kartı ile online olarak yapılan ödemelerde ise ödeme onaylanır onaylanmaz kullanıcının ödemeyi yaptığını ve Ad, Soyad ve Adres ve Telefon bilgilerinide içeren ve ilgili yazılımın demo lisans numaralarını içeren bir e-mail göndermesi istenir. Müşterinin gönderdiği e-maile cevaben yazılımın lisanslanmasını ve tüm özellikleriyle ve süresiz olarak kullanılmasını sağlayan yazılım lisans numaraları aynı e-mail adresine e-mail ile gönderilir. Yazılımlarımız elektronik ortamda dağıtılan ve lisans numaralarının verilmesi ile lisanslanan ve aynı zamanda teslimi sağlanan ürünlerdir. E-Mail ile lisans numarası verilen yazılımlar için ürünün teslim edilip, kullanıma sokulduğu yada hizmetin alındığı beyan ve taahhüt edilir. Lisans numaraları alınmamış ve kullanılmamış ürünlerde kart çekim tarihinden 1 gün içinde yazılı itirazda bulunmadığım takdirde aldığım program ve hizmetle ticari olarak kazanç ve fayda sağladığımı, indemSOFT Bilgisayar Yazılımları ve İnternet Teknolojileri - Yücel DEMİRCİOĞLU’nun üzerine düşen tüm yükümlükleri yerine getirdiğini beyan ve taahhüt edilir. Kredi kartı çekin tarihinden 1 gün içinde bankaya itirazda bulunmadığım takdirde tüm yasal haklarımdan feragat edildiği ve bu sürenin dolmasından sonra itiraz etmeyeceğimi beyan ve taahhüt ederim.

f) Teslimat ve ifanın nasıl yapılacağına ve varsa buna ilişkin masrafların tutarı ve kimin tarafından karşılanacağına dair bilgiler:

Tüm müşterilerimiz için tüm hizmetler uzaktan, internet, telefon, mail üzerinden yapılır. Programın kurulumu kendilerine verilen linkten, yada internet sitemizden indirilerek yada kendilerine mail veya msn ile gönderilen dosyadan yada uzak masaüstü programları ile firmamızın bağlantı kurarak dosya göndermesi ile bilgisayarlarına programı kurmak-kopyalamak vs ile yapılır. Lisans bilgilerini e-mail ile bize bildirmeleri karşılığında ise programın lisanslanmasını sağlayan lisans numaraları e-mail ile verilir ve programın lisanslanması sağlanır. Teslim ve teslime itiraz süresi ödeme tarihinden sonra 2 gündür. Bu teslim süresinde yazılı olarak tarafımıza yada ilgili makama herhangi bir itiraz yapılmamışsa ürün yada hizmetin eksiksiz teslim edildiği tarafımızca kabul edilir.

g) Cayma hakkı ve bu hakkın nasıl kullanılacağına dair bilgiler:

Programlarımızın kurup lisanslama işlemi yapıldıktan sonra yani hemen kullanıma başlandıktan sonra cayma hakkı yoktur. İade ancak ödemesi yapılıp kurulum yada lisans numaraları alınmamış ise 3 gün içinde tarafımıza yada ilgili resmi kuruma yazılı başvuru yapıldığı takdirde gerçekleştirilir. Tüm programlarımızda müşteriniz web sitemizde yazılı özellikleri kabul etmiş sayılır. Demoyu indip deneme yapıp yapmamasına bakılmaz. Program özelliklerinde belirtilip kurulan programda olmadığı düşünülen yanı ayıplı mal statüsünde olan ürün var ise bunla ilgili tarafımıza yazılı (mail, fax, posta, kargo) iletildiği takdirde firmamız tesbit edilen ayıbı ortadan kaldırmayı taahhüt eder.

h) Tüketiciye bir maliyeti varsa kullanılan iletişim yollarının ücreti:

İnternet ,mail, telefon ile destek hizmetlerimizde firmamız iletişim sağlayan sağlayıcılarının ücretleri dışında ek bir ücret talep etmez.

ı) Sözleşme konusu mal ya da hizmetin, teslim ve ifa tarihlerine ilişkin program:

Ürünlerimizin teslimi elektronik ortamda internet üzerinden yapılmaktadır. Lisans numaraları alınmış yani mail ile gönderilmiş ürün yada hizmetin eksiksiz teslim edildiği tarafımızca kabul edilir.

j) Tüketicinin talep ve şikayetlerini iletebileceği satıcı veya sağlayıcının açık adres, telefon ve varsa diğer erişim bilgileri:

indemSOFT Bilgisayar Yazılımları ve İnternet Teknolojileri - Yücel

Tatkavaklı Mah. 1.Cd Y2 5G/4 Mustafakemalpaşa / BURSA
Telefon : 0 224 334 02 75 - 0532 563 68 52
indemsoft@gmail.com

İade, kusurlu ürün tesbiti ve resmi bildirimler mutlaka mail yada kargo ile tarafımıza yapılmalıdır. Sözlü talepler dikkate alınmayacaktır.